VNU

Stapel op schrijven

Om goed te leren schrijven, moet je kilometers maken. “Het is daarom belangrijk dat schrijven leuk is”, verklaart Tim van den Heijkant van Bruynzeel-Sakura. “Vandaar dat we samen met kinderen, leraren en schrijfpedagogen een revolutionaire vulpen hebben ontwikkeld: de My Grip. Daarmee word je vanzelf stapel op schrijven.”

De vulpen bestaat uit verschillende losse onderdelen, clicks genoemd. Daarmee kun je heel gemakkelijk je eigen pen stapelen. “En door de kromming is ‘ie precies afgestemd op hoe jij het lekker vindt schrijven. De pen heeft altijd een goede grip, of je nu rechts- of linkshandig bent.” Maar zijn daar door z’n grappige vorm dan niet hele lastige inktpatronen voor vereist? “Nee hoor”, legt Van den Heijkant uit. “De pen is gewoon te gebruiken met standaard patronen, wel zo handig.”


Schrijfpedagogen raden altijd een vulpen aan voor kinderen. “Waarom? Omdat het de juiste afstand tot het papier vereist en een constant schrijfspoor geeft. Als je het niet goed doet, krijg je niet het juiste resultaat.” Bij de My Grip krijg je meteen een spannende, gedraaide bewaaretui en een unieke code voor de website. Daar kunnen kinderen inloggen voor spelletjes en schrijfoefeningen. De clicks zijn bovendien in allerlei leuke kleurtjes verkrijgbaar. “Van fluor tot glitter. Kinderen vinden het super en zijn helemaal wild van de kleurtjes”, lacht Van den Heijkant.

 

Terug naar vorige pagina
  | Meer